logotyp
Login

Váhy do prodejen na pult

Váhy na pult - pro střední a drobné obchody

Váhy na pult - pro střední a drobné obchody

Váhy na pult jsou vyvíjeny a vyráběny pro široké řady obchodníků. Prodejci v obchodech většinou nezahálí a během dne musejí obsloužit desítky či stovky zákazníků. Váha na pult musí proto splňovat jisté podmínky.

Pultové váhy musí obchodníkům pomoci a ne je zdržovat od práce. Pultové váhy musí být kvalitní, aby zvládaly tento každodenní nápor, přitom musí být zároveň rychlé a snadno ovladatelné. Složité sečítání položek zboží obchodníkem by proces prodeje zpomalilo. Pultová váha musí být vybavena funkcí sečítání položek zboží a snadnou ovladatelností tak, aby měl prodavač výsledek v mžiku k dispozici.

Naším tipem pro malé a střední obchody je váha na pult Ohaus Aviator 5000 model A51P12L nebo Aviator 5000 model A51P15L . Tato obchodní pultová váha s výpočtem ceny je stvořená pro rychlé obchodní vážení.

Pultová váha Ohaus Aviator je vybavena LCD displejem, má protismykové pogumované nožičky, dotykovou klávesnici a integrovaná madla pro snadnější přenos. Při koupi váhy obdržíte uvedený model váhy již s ověřením s platnosti 2 let.

 

Váhy pro kuchyně ASIE RS1/20

Váhy pro kuchyně ASIE RS1/20

Obchodní váhy pro kuchyně ASIE RS1/20 s výpočtem ceny, se zabudovaným akumulátorem umožňuje vážení i na tržištích a místech kde není možnost připojení na síťové napětí. Je vybavena funkcemi pro vážení, výpočet ceny, tárování, testu displeje, má 16 paměťových míst pro uložení naprogramované ceny přímo na klávesnici s možnosti zafixování jedné ceny a dalších 17 až 99 přes číselný kód. Skelet váhy je celonerezový, váha je kompakt bez stožáru ( model váhy se stožárem na dotaz ). RS232 pro připojení k PC či tiskárně.

Váhy pro kuchyně Asie TSQTP/15

Váhy pro kuchyně Asie TSQTP/15

Obchodní váhy pro kuchyně Asie TSQTP/15 s výpočtem ceny s provozem na baterie i ze sítě. Dvourozsahové dělení tj. do 6 kg přesnost 2 g, do 15 kg pak přesnost 5 g, velký LCD displej s modrým podsvícením - velikost čísel 20 mm - dobrá čitelnost i z velké vzdálenosti a pod úhlem. Rychlé ustálení hodnoty na displeji a stabilní hodnota výsledků při navážení. Funkce: sečítání položek - akumulace, 10 pamětí pro PLU, výpočet vratné částky, RS232, fixace ceny, automatické vypínání váhy. Skelet váhy je plastový s nerezovou vážní miskou.

Model Váživost Dílek skut. d Dílek ověřit. e Rozměry Cejchu schopná Detail
Obchodní váha PR PLUS 6 - cejchuschopná 6 kg 1 g a 2 g 1 g a 2 g 320 x 210 mm ano Detail
Model Váživost Dílek skut. d Dílek ověřit. e Rozměry Cejchu schopná Detail
Obchodní váha TSQTP/15 - cejchuschopná 15 kg 2 g 5 g 300x230 ano Detail

Obchodní váha METTLER model bPro - váha s výpočtem ceny a tiskem účteny - případně i etikety.

Obchodní váha METTLER model bPro - váha s výpočtem ceny a tiskem účteny - případně i etikety.Robustní váha se snadnou údržbou, hliníková základová deska, povrch z polymeru, nerezová vážní plošinka. Velmi rychlý procesor a 4MB paměti umožňují dosáhnout vysokou rychlost komunikace.Dva nezávislé motory tiskárny, více než 90% dílů vyrobených z kovu, tisk účtenky nebo volitelně etikety.Displej LCD podsvícený s vysokým rozlišením, zobrazení hmotnosti 5 míst, zobrazení táry 5 míst, zobrazení jednotkové ceny 7 míst, zobrazení celkové ceny 7 míst, alfanumerický řádek displeje se 16 místy. Membránová klávesnice 99 kláves z toho 30 funkčních kláves a 69 volně programovatelných u váhy pultové se stativem, u váhy nízké 56 kláves, 28 funkčních a 28 volně programovatelných.Rozhraní 1x RJ45, 2x RS232, 1x RJ 11, volitelné bezdrátové připojení Wlan.Ochrana přístupu pomocí hesla, elektronický záznam všech úkonů, změna ceny a prodejních reportů chráněna heslem. Prodejní data po prodavačích, odděleních, kategoriích, položkách a pro specificky definovaná časová období. Záznam o změnách ceny – včetně data a času. 
Volitelné příslušenství - rozšíření:
Etiketa, pokladní software, síť-systém á 3.450,-- Kč
Pokladní zásuvka šedá 5.500,-- Kč.

Obchodní váha OHAUS model Aviator

Obchodní váha OHAUS model  Aviator


Pultová váha pro mobilní prodej - zabudovaná dobíjitelná baterie, integrovaná madla pro lepší přenosnost.
Cena včetně úředního ověření - cejchu platného 2 roky.
Aplikace: Vážení a výpočet ceny
Displej: Třířádkový podsvícený LCD displej se šesti číslicemi pro hmotnost, šesti číslicemi pro jednotkovou cenu a se šesti číslicemi pro celkovou cenu.
Napájení: Přes kabel nebo dobíjitelnou baterií
Konstrukce: Vážící miska z nerezové oceli
Vlastnosti: Vylepšená membránová klávesnice – 50 PLU (pamětí na cenu) a 32 přednastavitelných položek s vyměnitelnou kartou pro přednastavené položky. Nastavitelné protismykové gumové nožičky, libela na předním panelu, integrovaná madla a místo pro uložení napájecího kabelu.

Model Váživost Dílek skut. d Dílek ověřit. e Rozměry Cejchu schopná Detail
Obchodní váha Mettler model bC-U2b - určena pro EET 15 kg 2 a 5 g 2 a 5 g 390x230 mm ano Detail
Obchodní váha Mettler model bC-C2b - určena pro EET 15 kg 2 a 5 g 2 a 5 g 390x230 mm ano Detail
Model Váživost Dílek skut. d Dílek ověřit. e Rozměry Cejchu schopná Detail

Obchodní váha OHAUS model Aviator 7000.

Obchodní váha OHAUS model Aviator 7000.

Aviator 7000 je univerzální pultová váha do všech typů prodejen. Má více možností připojení - POS, externí tiskárna, RE232 nebo USB, rychlou dotykovou klávesnici s vyměnitelno kartou pro přednastavené položky a náhradní kartičky Standardní niMH baterie nebo standardní tužkové baterie.
Cena včetně úředního ověření - cejchu platného 2 roky.

Aplikace: Výpočet ceny a vážení

Displej: 4- řádkový LCD displej se 6-ti číslicemi pro jednotkovou cenu, 6-ti číslicemi pro hmotnost, se 7-mi číslicemi pro celkovou cenu a se 4-mi číslicemi pro přednastavitelnou táru.

Napájení: Tužkové baterie nebo přes kabel a 6 x NiMH

Komunikace: USB/ RS232

Konstrukce: Vážící miska z nerezové oceli

Další vlastnosti: Nastavitelné protismykové gumové nožičky,  libela na přením panelu, integrovaná madla a místo pro uložení napájecího kabelu. Vylepšená membránová klávesnice - 99 PLU (s  pamětí na cenu) a 32 přednastavitelných položek s vyměnitelnou kartou pro přednastavitelné položky, vyměnitelné kartičky pro  přednastavitelné položky.

!!!Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhu!!!
Proč je dobré koupit si váhu právě od Analytiky? Naší výhodou je nejen široký výběr vah, nadstandardní služby v oblasti servisu a vysoká kvalita nabízených >>


Váhy, vážení, vážní systémy, váhy pro průmysl, laboratoře, eshopy
Pro přepočet ceny v Kč prosím použijte aktuální kurz EUR:
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Registrace k odběru newsletteru téma váhy
Naši partneři:

Partner pro Servis vah v SR Váhy-váhy.sk - prodej a servis vah v Teplicích/Hlídejte si váhu odměřováním potravin a pro aktivní hubnutí a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl a dokonalá váha/ Partneři: Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio /Zvažte si ryby pro zdravý jídelníček E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla /

váhy, vážení, váhy světových značek, kalibrace vah
Analytika váhy získala certifikát ISO 9001:2009
Certifikát váhy - Český metrologický institut
Analytika váhy je členem unie výrobců vah - certifikát
Dárky k objednávce
Zapůjčení zdarma
Další výhody k objednávce

Created by © 2010-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign
Doporučujeme: Čištění peří dle váhy Obchod úsměv - něco pro vaši váhu Lesnické a zemědělské potřeby