logotyp
Login

Naše nabídka služeb - kalibrace, cejchování, servis

Naše nabídka - váhy, vážení, kalibrace, cejchování, zapůjčky vah.

Firma Analytika Váhy a vážní systémy s.r.o. se zabývá prodejem a servisem vah a dále
zajišťuje širokou škálu služeb. Jsme přímým dovozcem vah z produkce firmy OHAUS.

Samozřejmě je to garanční a pogaranční servis námi dodaných vah. Záruka na veškeré dodané váhy je 24 měsíců.

Firma Analytika s.r.o. je držitelem ISO 9001 v oboru prodej, servis a opravy vah, kalibrace vah včetně asistence při úředním ověření, zavedla a udržuje systém managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001:2016.

Podle zákona o ovidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně ovline, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Dále provádíme:

  • Kalibrace vah. Kalibrace etalonů a měřidel je základním prostředkem při zajišťování návaznosti výsledků měření. Porovnáním s etalony se zjišťují metrologické chrarakteristiky měřidla. Firma Analytika s.r.o. je registrována u ČMI a je členem Unie výrobců vah ČR a vlastní sady etalonového závaží navázané na státní etalony a může tedy kalibrovat váhy.
  • justáže etalonovým závažím v I., II. a III. třidě přesnosti ( tedy vah laboratorních, analytických, předvážkových, obchodních a průmyslových do 60 t)
  • vystavujeme kalibrační a kontrolní listy vah - výsledky kalibrace váhy nebo justáže váhy jsou zaznamenány v kalibračním listu nebo v kontrolním listu váhy
  • připravujeme a asistujeme při úředním ověření vah a zajišťujeme potvrzení o ověření. V případech kdy se jedná o stanovené měřidlo je povinností provozovatele měřidla po dvou letech provozu znovu ověřit. Zajišťujeme úřední ověření všech typů vah a provádíme jej ve spolupráci s úřední osobou k tomuto výkonu pověřenou. Ověřením se potvrzuje, že stanovené měřidlo má požadované metrologické vlastnosti a toto měřidlo opatří ČMI úřední značkou nebo vydá za poplatek Potvrzení o ověření stanoveného měřidla. Toto úřední ověření je nezbytné pro všechny firmy a živnostníky, jejichž činností je maloobchodní a velkoobchodní prodej zboží, jehož povaha vyžaduje stanovit jeho přesnou hmotnost k výpočtu ceny. Nedodržením dvouletého cyklu pro úřední ověření vah, může být při kontrole příšlušnými státními úřady potihováno vysokými pokutami.
  • našim zákazníkům dávame k dispozici kontakty a vědomosti v oblasti připojení vah k počítačům 
  • dokompletaci vah přídavnými zařizeními jako pokladniční zásuvka, čtečky a tiskárny čarových kódů, přídavné kontrolní nadrozměrné displeje, ovládací releové boxy a další.
  • Zapůjčování či pronájem vah. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vah. Váhy zapůjčujeme vždy ve 100% stavu s případným vystavením kalibračního listu. Váhy jsou připraveny v našem skladu k okamžitému použití a zápůjčka je vhodná především na inventury, naskladňování zboží, k jednorázové potřebě apod. Nezatěžujte svoji firmu nákupem a údržbou vah a váhu si zapůjčte. Ceny se stanovují dle nosnosti vah a délky pronájmu.

Naše dlouholeté zkušenosti se uplatňují při stavbě nestandardních vah, ať už se jedná jen o neobvyklý rozměr važního můstku a nebo přímo o atypickou váhu kupř. ve formě zásobniku či pod válečkovou trať apod. Námi získané poznatky z praxe jsou zákazníkům přínosem při řešení jejich vážních (a někdy i vážných) problémů.

REFERENCE:
PHILIP MORRIS Kutná Hora - laboratorní a průmyslové váhy
ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav - laboratorní a průmyslové váhy, automobilová váha
ŠKODA AUTO a.s. Vrchlabí - laboratorní a průmyslové váhy
ŠKODA AUTO a.s. Kvasiny - laboratorní a průmyslové váhy
UNIMILS Mlýn Mladá Boleslav - automobilová váha
LEaCO Ing. Jiří Lenc - vybavení masokombinátu - nerezové plošinové, můstkové váhy
LEGO Kladno - počítací, můstkové váhy
KOSTELECKÉ UZENINY a.s. - jateční váhy, nájezdové váhy, můstkové váhy, automobilové
ALFA-FOOD Kolín - váhy do potravinářství, laboratorní
KOVOHUTĚ Mníšek pod Brdy - průmyslové váhy
KOVOHUTĚ Příbram a.s. - průmyslové váhy, mostní váhy, automobilová váha
POLABSKÉ MLÉKÁRNY - můstkové váhy, nerezové váhy
ONTEX Turnov - laboratorní váhy, můstkové váhy
LONZA Kouřim - laboratorní váhy, průmyslové váhy
+ široká řada dalších

Kalibrace vah – aby váha vážila bez odchylek

Kalibrace vah – aby váha vážila bez odchylek

Možná často slýcháte o kalibraci vah a nevíte s jistotou, co se skrývá pod označením kalibrace. Kalibrace vah je porovnání hodnot naměřených ( zobrazených váhou ) s hodnotami etalonu ( závaží ). Zjednodušeně lze říci, že kalibrací váhy docílíme, aby ukazovala skutečnou hodnotu. U běžných osobních vah používaných v domácnostech , se nezřídka stává, že váha ukazuje hodnoty lišící se o několik kg. U pracovních vah jsou tyto odchylky nepřijatelné. Kalibrace vah se může provádět jak u váhy pracovní tak i ověřené.

Před kalibrací váhy doporučujeme odborné seřízení váhy od zaregistrované a proškolené vahařské firmy, která seřízením dosáhne nejoptimálnějsích výsledků při kalibraci váhy a nejmenších naměřených odchylek - nejistot. Společnost Analytika Vám nabízí péči o váhy od A do Z. Postaráme se o seřízení, kalibraci váhy i úřední ověření, zajišťujeme i akreditovanou kalibraci. Jako doklad o provedení kalibrace vah se vystavuje kalibrační list nebo kontrolní list váhy.

Cejchování vah

Cejchování vahProč koupit raději váhu cejchovanou? Dříve lidé neměli k dispozici přesné váhy a měřidla a o spolehlivém určení množství si mohli nechat zdát. Vážilo a měřilo se pomocí jednotek jako jsou palce a lokty. Vynález vah poskytl lidem větší přesnost. Věděli, že jeden kilogram opravdu odpovídá kilogramu. Proč se váhy cejchují? Právě proto, abyste měli jistotu, že dané množství skutečně odpovídá.


Ověřením ( cejchováním ) se potvrzuje, že stanovené měřidlo - váha má požadované metrologické vlastnosti a vyhovuje daným tolerancím. Ověřené měřidlo - váha se opatří úřední značkou Českého metrologického institutu nebo autorizovaným metrologickým střediskem. Na vyžádání se vydá Potvrzení o ověření stanoveného měřidla.To je pro váhu jakýmsi diplomem, že váha splňuje daná kriteria. Na trhu je mnoho vah různých výrobců a ne všichni používají kvalitní materiály. Koupí ocejchované váhy od Analytiky získáte jistotu, že je váha skutečně spolehlivá.

Aby váha byla opravdu spolehlivá, je dobré ji nechat pravidelně kalibrovat. U nás najdete kompletní servis vah a služby pro spokojené vážení podporující dlouhou životnost vaší váhy.

 

Záruční i pozáruční servis vah

Záruční i pozáruční servis vah Váží Vaše váha nepřesně? Firma, která Vám zajišťovala servis vah se přestěhovala neznámo kam a Vy nechcete utrácet mnoho peněz za novou váhu? Svěřte svoji váhu do kvalifikovaného servisu společnosti Analytika. V našem servise vah bude o Vaši váhu nadstandardně postaráno. Provádíme servis vah záruční a i servis vah, které jsou již dlouhou dobu po záruce.

Vaše váha bude v našem servisu vah odborně diagnostikována a rychle objevíme případné odchylky nebo skryté výrobní vady. Servis provádíme jak zákazníkům, kteří si pořídili váhu u nás, tak servis vah od jiných prodejců a ...

!!!Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhu!!!
Proč je dobré koupit si váhu právě od Analytiky? Naší výhodou je nejen široký výběr vah, nadstandardní služby v oblasti servisu a vysoká kvalita nabízených >>


Váhy, vážení, vážní systémy, váhy pro průmysl, laboratoře, eshopy
Pro přepočet ceny v Kč prosím použijte aktuální kurz EUR:
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Katalog OHAUS váhy a vážní systémy
Registrace k odběru newsletteru téma váhy
Naši partneři:

Partner pro Servis vah v SR Váhy-váhy.sk - prodej a servis vah v Teplicích/Hlídejte si váhu odměřováním potravin a pro aktivní hubnutí a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl a dokonalá váha/ Partneři: Fitness-cviceni-life.cz - fitness studio /Zvažte si ryby pro zdravý jídelníček E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla /

váhy, vážení, váhy světových značek, kalibrace vah
Analytika váhy získala certifikát ISO 9001:2009
Certifikát váhy - Český metrologický institut
Analytika váhy je členem unie výrobců vah - certifikát
Dárky k objednávce
Zapůjčení zdarma
Další výhody k objednávce

Created by © 2010-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign
Doporučujeme: Čištění peří dle váhy Obchod úsměv - něco pro vaši váhu Lesnické a zemědělské potřeby